Telli uudiskiri

Kui soovite olla esimene, kes kuuleb Norwexi sooduspakkumistest, siis sisestage oma e-maili aadress ja saate oma postkasti igal kuul kõige värskemad Norwexi uudiskirjad.
Kasutustingimused

1. Kuidas hooldada mikrokiust tooteid?

Soovitatav on pesta mikrokiust kangaid temperatuuril 60 ° C, pesuvahendiga, mis ei sisalda valgendit ja pehmendajaid. Võib pesta pesumasinas, eraldi puuvillastest riietest.

 

2. Kui pikk on toodete kohale toimetamise aeg ?

Tööpäevadel  saabunud tellimused enne 13.00 toimetatakse kätte enamasti järgmisel või ülejärgmisel päeval.

 

 

3. Miks mikrokiud puhastab nii täiuslikult, kas on millegiga kangast immutatud?

Ei ole immutatud. Vastupidi, Norwexi mikrokiud on mõeldud puhastamiseks ilma kemikaalideta. Norwexi puhastuslapi üksik kiud on 200 korda peenem kui inimese juuksed. Tänu sellele imab palju rohkem niiskust ja mustust kui muud sarnased kangad, jättes pinnad puhtad ja läikivad. Puhastamiseks kasutatakse ainult vett!

 

4. Mis vahe on tavalisel ja antibakteriaalsel mikrokiul?

Norwexi antibakteriaalse mikrokiu sisse on kootud hõbekiud, mis aitab hoida kanga kauem puhtana, vähendades bakterite kasvu ja ebameeldivate aroomide levikut.

 

5. Kuidas hooldada mikrokiud kangast?

Mikrokiudkangast võib pesta käsitsi või pesumasinas vastavalt etiketil märgitud temperatuuridele . Selleks, et mitte kahjustada mikrokiudude struktuuri (peened kiud ei ole ummistuks) ja kangad kestaksid kauem, soovitame kasutada Norwex pesupulbrit ja pesugeeli pesemiseks. Võite kasutada ka muud toodet, mis ei sisalda pleegitajat ega pehmendavat ainet. Majapidamisseepi või Norwexi nõudepesuvahendit võib igapäevaseks hoolduseks kasutada. Ei tohi triikida!

 

6. Kuidas ma saan säästa, kui Norwexi mikrokiud tooted on nii kallid?

Norwex mikrokiud lapid ja muud tooted on valmistatud kestma (ühe lapi eluiga keskmiselt 2 aastat). Koristades Norwexi mikrokiuga, vähendate puhastuskulusid 90% võrra.

 

7. Kuidas mikrokiud tooted kaitsevad tervist?

Puhastades mikrokiust kangaga, ei ole ohtu, et teie ja teised võivad sissehingata või mõnel muul viisil puutuda kokku kemikaalidega oma kehas. Puhastamiseks kasutatakse vaid vett, nii et loote omale tervislikuma keskkonna. Kemikaalide kasutamise vähendamine meie igapäevaelus säästab mitte ainult meie tervist, vaid ka loodust.