Telli uudiskiri

Kui soovite olla esimene, kes kuuleb Norwexi sooduspakkumistest, siis sisestage oma e-maili aadress ja saate oma postkasti igal kuul kõige värskemad Norwexi uudiskirjad.
Kasutustingimused

Me oleme enam kui lihtsalt ettevõte: me loome helgemat tulevikku

peredele
Kemikaalide kasutamise vähendamise kaudu muutub meie elu õnnelikuks ja tervislikumaks. See on saavutatav lihtsate ja majanduslikult elujõuliste toodetega, mis tõesti toimivad.
konsultandid
Me pakume luua võimalust muuta iseenda ja teiste elu, ehitades üles oma äri ja elada unistuste elu kogukonnas, mis on rajatud aususele, usaldusele ja austusele.
planeedile
Me jagame oma missiooni teistega, näidates, kuidas vähendada kemikaalide kasutamist ja jäätmete hulka. See on tõeline väljakutse elada turvalises ja tervislikus keskkonnas.

See kõik algas Norras
putukatega auto esiklaasi...

Kõik sai alguse 1994.a. Norras, Eidsvollis, väikesest punasest riidest ja putukatest auto esiklaasil. Bjørn Nicolaisen´is tekitas riide võime puhastada auto esiklaasi ilma kemikaalideta nägemuse ja nii loodi Norwex. Viimase kahe aastakümne jooksul on miljonid kliendid omaks võtnud puhastamise ainult Norwexi mikrokiu ja vee abil.

Norwexi ajalugu

Me loome pärandit, saavutamaks paremat elukvaliteeti praegustele ja tulevastele põlvkondadele.
— Bjorn Nicolaisen, Norwex looja ja juhatuse esimees
Tutvu meie kollektiiviga

Lihtne, kuid võimas eesmärk

Kemikaalide ülemaailmne tootmine ja kasutamine on oluliselt suurenenud ning enamik kemikaale millega igapäevaselt kokku puutume, pole tervisemõjude suhtes testitud. Norwexis usume, et järgides meie põhiväärtusi – ausus, usaldus ja austus – ja eesmärki radikaalselt vähendada kemikaalide kasutamist igapäevaelus, saame parandada maailma enda ümber.

Viimase 50 aasta jooksul on loodud enam kui 80 000 kemikaali. Neist vaid umbes 200 mõju inimese tervisele on uuritud.

Kasutades kodus Norwexi mikrokuid tooteid, loote enda ümber turvalise pelgupaiga , muretsemata kahjulike kemikaalide pärast.

32% plastmassist satub jõgedesse, järvedesse ja ookeani.

Valides plastiku kasutamise ja kasutusest kõrvaldatud jäätmete hulga vähenemise, saame koos luua helgema tuleviku.

Kemikaalid kogunevad inimkehasse, saastades seda järkjärgult.

Kemikaalid satuvad meie kehasse kasutades puhastusaineid ja isiklikuhügieeni tooteid. Vähendage oma keha saastatust vähendades kemikaalide kasutamist oma kodus.

Siseõhu saastatus on üks tõsisemaid terviseprobleemide tekitajaid Ameerikas.

Vältige sünteetilisi õhuvärskendajaid ja kodukeemiat luues turvaline pelgupaik oma perele. Pidage meeles, " lõhnatu " ei tähenda alati " puhast" !

Reaalsed inimesed, tõeline mõju

Norwexi nägemus on palju enamat kui lihtsalt kasum. Me ainult ei tooda ilma kahjulike keemiliste koostisainetega tooteid, vaid oleme välja töötanud mitmeid toetusprojekte, nagu näiteks mikrofiiber ja pakendite taasringlussevõtu programmid, mis pakuvad sotsiaalselt teadlikku lähenemist keskkonnale.

Üheskoos võime muuta ümbritsevat keskkonda ja muuta see helgemaks järeltulevatele põlvedele

Meie kogukond on tõeliselt globaalne. Norwex alustas Norras 1994. aastal ja avas seejärel oma filiaalid Põhja-Ameerikas ja Kanadas 1999. aastal. Peale seda oleme laienenud Austaaliass, Suurbritanniasse, Saksamaale, Lätti, Leetu, Eestisse, Uus-Meremaale, Rootsi, USA-sse muutes Norwexi kogukonna aktiivseks kolmel kontinendil.

Milline on teie lubadus helgemale tulevikule?

Tooted
Proovin tooteid
Esitlus
Organiseeri Norwexi esitlus
Logi sisse
Hakka Norwexi konsultandiks
Uuri järgi
Soovin infot Norwexiga liitumise kohta