Telli uudiskiri

Kui soovite olla esimene, kes kuuleb Norwexi sooduspakkumistest, siis sisestage oma e-maili aadress ja saate oma postkasti igal kuul kõige värskemad Norwexi uudiskirjad.
Kasutustingimused

Norra tegevus algas Norras, moodustades Eidisvoll Miljoprodukteri ja revolutsioonilise üleskutse "puhtus ilma keemiaga". See kontseptsioon on kiiresti levinud ja täna toimime edukalt Norras, Kanadas, USAs, Austraalias, Lätis, Leedus ja Eestis. Meie eesmärk on parandada elukvaliteeti ja vähendada kemikaalide kasutamist maailmas.

Kõik sai alguse Norras putukatest auto esiklaasil. 1994. aastal tutvustas Bjorn Nicolaisen imelist mikrokiudlappi, mis suutis tõhusalt puhastada väga määrdunud klaasi ainult veega.

Varsti pärast seda tutvustamist käivitas Norra firma Eidsvoll Miljoprodukter nende suurepäraste lappide müügi, kutsudes kõiki "puhastama ilma keemiata". See oli uuenduslik ja kaasaegne puhastusmeetod, mille eesmärk oli kemikaalide kasutamise vähendamine puhastades vaid mikrokiustlapi ja veega. Sellest kontseptsioonist olid  paljud huvitatud ja ettevõte arenes kiiresti. Algusest peale on see loonud konsultantide elus positiivse muutuse.

 

"Puhtus ilma keemiata" edukus kasvas ja läks kaugemale Norra piiridest. 1999. aasta kevadel jõudis väike punane lapp Kanadasse. Eidisvoll Miljoprodukter otsustas luua oma esimese tütarettevõtte välismaal Norwex Enviro Products. Tuginedes Norra kogemusele, laienes Norwex Põhja-Ameerikasse ja koges muljet avaldavat kasvu. Loodi Norwex Holding, et toetada tulevasi rahvusvahelisi laienemisvõimalusi.

Lätis asutati Norwex Baltic , nüüdseks tegutseb see edukalt kõigis kolmes Balti riigis: Lätis, Leedus ja Eestis.

Norwex tutvustab uut mikrokiudu, milles sisalduv hõbekiud muudab selle tööstusharu liidriks. Uus ja uuenduslik toode tõstab kiiresti klientide suuremat huvi ja suurendab oma müüki kiiresti.

Avati ametlikult Norwex Austraalia - selle turu kasv on endiselt üllatav. Norwexi ülesanne ning keskendumine keskkonnale ja elukvaliteedi parandamisele on viidud vastavusse selle turu prioriteetidega.

Ettevõtte missiooniks saab: parandada elukvaliteeti, vähendades oluliselt kemikaalide kasutamist isikliku hügieeni -ja puhastusvahendtes.

Mikrokiu kasvava nõudluse ja parema kvaliteedi tagamiseks avab Norwex oma tootmisüksuse Hiinas. See tagab kõige kõrgemad kvaliteedistandardid.

Norwex Enviro Products Canada laieneb, et rahuldada Põhja-Ameerika kasvavaid nõudmisi.

Avatakse Norwex USA-s . Isikliku hügieenitoodete valik laienes.

Norwex tähistab Ameerika Ühendriikides esimese jaotuskeskuse avamist. Keskus on varustatud automatiseeritud tellimuste töötlemise süsteemiga, mis on tänapäevane lahendus ning pakub kõrgeima kvaliteediga teenust ja kohaletoimetamist.

Tähisime oma 20. aastapäeva. Oleme uhked, et olete osa meie perekonnast!

Norwexi missioon uuenes: "Parandada elukvaliteeti, vähendades oluliselt kemikaalide kasutamist meie kodudes." Võeti kasutusele uus logo, kus ühendub koos veetilk, puuleht ja majake, kajastub meie missioon täpsemalt.

Alustatud on Norwexi uus liikumine (algselt tuntud kui RACE kemikaalide keskkonnas - "Rass kahjuliku keemia vastu looduses"). Selle eesmärk on märkimisväärselt vähendada ohtlike kemikaalide kasutamist kodumasinates  köökides, kodudes ja kontorites. Kampaania toetamiseks külastage spetsiaalset veebisaiti, mis ühendab sarnaseid mõttekaaslasi ja teavitab teid uutest viisidest, kuidas saaksime oma keskkonnast positiivseid muutusi tuua.