Telli uudiskiri

Kui soovite olla esimene, kes kuuleb Norwexi sooduspakkumistest, siis sisestage oma e-maili aadress ja saate oma postkasti igal kuul kõige värskemad Norwexi uudiskirjad.
Kasutustingimused

Meie meeskond

Norwex`i asutaja ja juhatuse esimees

Bjørn asutas Norwexi 1994. aastal. Endine advokaat töötas Norra keskkonnaministeeriumis. Aastal 1988 asutas ta oma advokaadibüroo, kus lõpetas oma partnerluse 2007. aastal, järgides oma kirge, et aidata teisi täita oma unistused läbi Norwexi. Praegu juhib ta ettevõtet, arendades põhiväärtusi, missioone, eesmärke, brändi strateegiat ja visiooni.

“Me kõik jätame hea või halva pärandi. Meie tegevus määrab, kuidas meid mäletatakse ja kuidas meie elu mõjutab järeltulevaid põlvi. Ainult meie  ise saame  kontrollida millise pärandi jätame.”

Norwexi tegevirektor

Üle 20-aastase finants- ja ärijuhtimise kogemusega Judy on Norwexi Kanadas arendanud juba üle 8 aasta. Judy peamised eesmärgid on strateegiate määratlemine ja rakendamine, visioonide ja kultuuri arendamine organisatsioonis. Kirega aitab Judy inimestel oma isiklikus äris edu saavutada ja eesmärke saavutada, parandades nende elukvaliteeti.

„Inspiratsiooni saan Norwexi konsultantidelt iga päev. Nad annavad oma tööle tähenduse, aidates teistel elada õnnelikumalt ja tervislikumalt. "

 

 

Kaasasutaja

1999. aastal tõi Debbie Norwexi Kanadasse ja sealt edasi  Ameerika Ühendriikidesse . Debbie'il on 28-aastane kogemus otsemüügi valdkonnas ning ta sai 2008. aastal Ernst & Young'i ettevõtja aastapreemia. Ta pühendub sellele, et inspireerida konsultante saama edukateks ettevõtjateks, et aidata inimestel saavutada oma tõelisi eesmärke ja muuta see maailm paremaks ja tervislikumaks.

“Minu arvates ei ole meie pärand sellest, kui palju me oleme saavutanud vaid see kui palju me suudame saavutada. Norwexis oleme me optimistlikud! Me usume helgemasse tulevikku ja teame, et koos võime saavutada uskumatuid asju!”

Norwex Baltic juhatuse liige

Tänu oma kirgliku ja loova klienditeenindusele on Anda eeskujuks kolleegidele Lätist, Leedust ja Eestist.

«Kes tööd ei tee, see räägib tööst. Kes toga hakkama  ei saa, kritiseerib seda tööd. Kes tööd teeb, vaikib ja tema teod räägivad temast ise.».                       /Rainis/