Telli uudiskiri

Kui soovite olla esimene, kes kuuleb Norwexi sooduspakkumistest, siis sisestage oma e-maili aadress ja saate oma postkasti igal kuul kõige värskemad Norwexi uudiskirjad.
Kasutustingimused

Meie meeskond

Norwex`i asutaja ja juhatuse esimees

Bjørn asutas Norwexi 1994. aastal. Endine advokaat töötas Norra keskkonnaministeeriumis. Aastal 1988 asutas ta oma advokaadibüroo, kus lõpetas oma partnerluse 2007. aastal, järgides oma kirge, et aidata teisi täita oma unistused läbi Norwexi. Praegu juhib ta ettevõtet, arendades põhiväärtusi, missioone, eesmärke, brändi strateegiat ja visiooni.

“Me kõik jätame hea või halva pärandi. Meie tegevus määrab, kuidas meid mäletatakse ja kuidas meie elu mõjutab järeltulevaid põlvi. Ainult meie  ise saame  kontrollida millise pärandi jätame.”

Norwexi tegevirektor

Üle 20-aastase finants- ja ärijuhtimise kogemusega Judy on Norwexi Kanadas arendanud juba üle 8 aasta. Judy peamised eesmärgid on strateegiate määratlemine ja rakendamine, visioonide ja kultuuri arendamine organisatsioonis. Kirega aitab Judy inimestel oma isiklikus äris edu saavutada ja eesmärke saavutada, parandades nende elukvaliteeti.

„Inspiratsiooni saan Norwexi konsultantidelt iga päev. Nad annavad oma tööle tähenduse, aidates teistel elada õnnelikumalt ja tervislikumalt. "

 

 

Norwex juhatuse liige

28-aastase otsemüügi kogemusega on Peter meeskonna juht, kes on võtmeisikuna vastutav  globaalse Norwexi müügi ja turunduse turgude eest -  Norra, Baltikum, Austraalia, Uus-Meremaa, Ameerika Ühendriigid, Kanada, Saksamaa, Suurbritannia, Iirimaa, Rootsi. Peter on pühendunud jagama Norwexi missiooni ja liikumist, et inspireerida  tulevasi põlvkondi.

“Norwexi liikumise kasvu näha kogu üle maailma on põnev. Inimesed kogu maailmas otsivad tegelikke lahendusi meie tervise- ja keskkonnaprobleemidele ... ja Norwex pakub lahendust.”

Kaasasutaja, globaalne müügidirektor

1999. aastal tõi Debbie Norwexi Kanadasse ja sealt edasi  Ameerika Ühendriikidesse . Debbie'il on 28-aastane kogemus otsemüügi valdkonnas ning ta sai 2008. aastal Ernst & Young'i ettevõtja aastapreemia. Ta pühendub sellele, et inspireerida konsultante saama edukateks ettevõtjateks, et aidata inimestel saavutada oma tõelisi eesmärke ja muuta see maailm paremaks ja tervislikumaks.

“Minu arvates ei ole meie pärand sellest, kui palju me oleme saavutanud vaid see kui palju me suudame saavutada. Norwexis oleme me optimistlikud! Me usume helgemasse tulevikku ja teame, et koos võime saavutada uskumatuid asju!”

Globaalne turundusdirektor

Amy vastutab Norwexi turunduse, sealhulgas avalike suhete, meedia, brändi ja toodete haldamise eest. Oprah's O-nimekirjas olid paljud tema loodud turustussektori juhtivad öko-tooted. Aastal 2013 käivitas ta koduleheküljel Norwexi liikumise ja keskendub praegu päevakajalistele küsimustele, et vähendada kemikaalide kasutamist.

“Emana tahaksin kaitsta oma lapsi kahjulike kemikaalide tagajärgede eest ja tagada neile helgem tulevik ... et alati enne toodete kasutamist on kontrollitud kemikaalide kahjulikke mõjusid. Ja et oleks maailm, kus tarbijad saavad oma ostudega anda hääle, et neil oleks tervislikumad ja puhtamad valikud.”

IT-juht

Amelia on rohkem kui 20-aastane kogemus infotehnoloogia valdkonnas ja on digitaalmaailma ekspert. Tema pühendumus on luua kasutajasõbralik kodulehekülg ja hõlpsalt kasutatavad rakendused ning teha kõik endast oleneva, et toetada juhte, nende meeskondi ja ostjaid.

“Suurepäraste tulemuste saamiseks vajate meeskonda. Norwexi on pühendunud, et pakkuda parimat klienditeenindust, et meie süsteemid toetavad teie äri ja  et me oleme igal sammul teiega.”

Norwex Baltic tegevdirektor

 

„Kes tööd ei tee, see tööst räägib. Kes pole võimeline tööd tegema, kritiseerib seda. Kes tööd teeb, see vaikib, aga tema töö räägib tema eest.“ (Rainis)

 

Läti büroo manager

Inta leiab igale probleemsele olukorrale parima lahenduse. Alati teab, valmis aitama, töötab algatusvõimeliselt, mis aitab firmal areneda ja kasvada.

"Unistustes elamisest ei piisa- tuleb viia need ellu!"

Läti konsultantide koordinaator

Katrine otsib väljakutseid, et end proovile panna ning igapäevaselt jagada erinevaid ideid ja ettepanekuid. Ta ei karda uut ja tundmatut. Alati viisakas ja naeratusega näol hoolitseb klientide ja kolleegide heaolu eest.

 

„Eesmärgi poole liigu rõõmu ja entusiasmiga ning koos heade inimestega!“

 

Läti büroo administraator

Sigita oskab suurepäraselt meeskonnas töötada, luues vajalikku atmosfääri ja kvaliteetset tööd. Sigita on elurõõmus inimene. Ta teeb alati nalja, et büroos igav ei hakkaks.

 

„Ära iial ütle iial!“

Norwex Baltic raamatupidaja

Teeb ka tõsist tööd naeratusega. Pingelistel hetkedel suudab alati säilitada rahu ja tasakaalukuse. Aktiivne, alati täis loomingulisi ideid, valmis neid kolleegidega jagama ja koos ellu viima.

Laojuhataja

Vastutulelik ja asjatundlik Kaspars on harva esiplaanil, kuid just tema hoolitseb teie tellimuste eest. Kaspar loob kaoses korda, säilitab rahu ja positiivse meeleolu.

"Mis ei tapa - teeb meid tugevamaks!"

Eesti müügijuht

Liidri omadustega Ljudmila on energiline ja suhtlemisaldis. Tema kohus on säilitada rahu, leida väljapääs väljapääsmatutest olukordadest, motiveerida ja innustada.

„Kui inimene mõistab oma potensiaali ja on kindel oma jõus, võib ta teha maailma paremaks.“ (Dalai-laama)

Leedu müügijuht

Danute püüab alati töötada nii, et töö tulemus tooks rõõmu ja rahulolu kõigile. Vastutulelik, kompetentne, kuid alati valmis end täiendama ja omandama uusi teadmisi.

Leedu büroo administraator

Egidija on heatahtlik, vastutulelik, saab hakkama iga ülesandega täpselt ja õigel ajal.

„Päev, mis möödub naeru ja armastuseta, on elamata päev.“ (Robin Sharma)

Laotöötaja

Margus teeb oma tööd suure vastutustundega ja on alati valmis teisi aitama. Ta ei häbene avaldada oma arvamust ja ei hoia tähtsat informatsiooni enda teada.

"Kõik on korras!"

Eesti büroo administraator

Leila on väga vastutustundlik ja positiivne töötaja, kellele võib alati loota. Alati valmis toetama ja aitama.

"Ära muretse, ole õnnelik!"