Telli uudiskiri

Kui soovite olla esimene, kes kuuleb Norwexi sooduspakkumistest, siis sisestage oma e-maili aadress ja saate oma postkasti igal kuul kõige värskemad Norwexi uudiskirjad.
Kasutustingimused

Tere tulemast Norwexi kodulehele. Teie Norwexi veebisaidile, sealhulgas selle sisule, allalaadimistele, funktsioonidele, toodetele või teenustele, mida pakutakse kodulehel või veebisaidil, kehtivad järgmiste tingimustega ja nendega seotud muude lepingute, poliitikate ja dokumentidega (edaspidi "Tingimused"). samuti kõik selle veebisaidi kaudu tehtud ostud.

Palun lugege neid tingimusi hoolikalt enne, kui hakkate seda veebisaiti kasutama.

Veebisaidi kasutamisel ja ostude tegemisel nõustute järgima kõiki käesoleval veebisaidil esitatud tingimusi.

Kui te ei nõustu nende tingimustega või privaatsuspoliitikaga, tervikuna või osaliselt, peate veebisaidilt lahkuma ja seda mitte kasutama.

Tingimuste muudatused

Norwex jätab endale õiguse omal äranägemisel neid tingimusi läbi vaadata ja muuta. Te peate seda lehte aeg-ajalt kontrollima, et tutvuda kõigi muudatustega, mis on kohustuslikud.

Kui jätkate veebisaidi kasutamist või toodete tellimist, tähendab see, et nõustute  kõigi sellel veebisaidil määratud tingimustega.

 

Juurdepääs veebisaidile

See veebisait on mõeldud kasutamiseks 13-aastastel ja vanematel inimestel. Kui olete alla 13-aastane, jätke see veebisait välja.

Ostud on lubatud ainult 18-aastastel ja vanematel isikutel.

Kui lubate oma alaealisele lapsele või lapsele, kellele olete seadusliku hooldaja, juurdepääs sellele veebisaidile, võtate endale kogu vastutuse.

Selle veebisaidi eesmärk ei ole pakkuda alaealistele teavet või tooteid.

Me ei võta endale vastutust, kui mingil põhjusel ei ole kogu või osa veebisaidil sisalduvat teavet ajutiselt või ajutiselt saadaval. Aeg-ajalt võime piirata juurdepääsu kõikidele või osaliselt veebisaidil olevale teabele.

Te olete kohustatud tagama, et kõik isikud, kes pääsevad sellele saidile teie internetiühenduse kaudu, on informeeritud ja järgivad neid tingimusi.  

 

Paroolid, turvalisus

Veebisaidile või sellele pakutavate ressursside juurde pääsemiseks või ostu sooritamiseks võite nõuda oma registreerimisandmete või muu teabe esitamist. Peate veenduma, et kogu veebisaidil esitatud teave on õige, ajakohane ja täielik.

Kui valid ise, või olete varustatud kasutajanime, parooli või muud teavet osana meie turvalisuse korra, siis peab tagama selle teabe konfidentsiaalsus, ja sa ei tohi avaldada kolmandatele isikutele. Te nõustute koheselt teatama Norwex loata kasutada oma kasutajanime ja parooli kasutamine või muu rikkumise turvalisuse ja tagada, et te väljute oma konto lõpus iga istungil. Peate olema eriti ettevaatlik, kui kasutate oma kontot avalikus või jagatud arvutis, nii et teised ei saa teie parooli või muud isiklikku teavet vaadata ega kopeerida.

Meil on õigus blokeerida mis tahes kasutajanimi või parool, kui teie arvates ei ole te järginud mõnda käesolevate Tingimuste tingimust.

 

E-ostutingimused

Sellised klauslid kehtivad kõikide veebisaidi kaudu tehtud ostude kohta.

Kuidas tellida veebisaidi kaudu.

Tellimuse korral saate kinnituse e-kirja, mille oleme oma tellimuse kätte saanud ("Tellimuse kinnitus"). Kõik tellimused töödeldakse ja kinnitatakse saates e-kirja, mis kinnitab tellimuse täitmist ("saadetise kinnitus").

Meil on õigus tellimuse tühistada / tühistada igal ajal, kui ilmumisviga on tehtud hinna näitamisel ja kui toode pole enam meie laos.

 

Hind ja kaupade kättesaadavus

Toote hinnad, kirjeldused ja veebisaidi kättesaadavus võidakse ette teatamata muuta. Vead parandatakse pärast nende avastamist.

Kirjed, mis enam pole laos

Mõnikord on teie tellimus aktsepteeritud olukordi, kuid üks tellimuse üksustest pole enam saadaval. Sellisel juhul korrigeeritakse tellimust vastastikusel kokkuleppel või tühistatakse, kui kokkulepet ei saavutata.

Väljundkaubad (kaup, mille tootmine on lõpetatud)

Väga harvadel juhtudel võidakse aktsepteerida tellimust, mis sisaldab toodet, mida Norwexi tootevalikus pole võimalik saada ja eemaldada. Sellisel juhul korrigeeritakse tellimust vastastikusel kokkuleppel või tühistatakse, kui kokkulepet ei saavutata.

Tellimused ja kättetoimetamine

Saadetisi saab saata ainult registreeritud aadressidele. Toiming toimub 2-3 tööpäeva jooksul pärast arve tasumist.

Erandiks on registreeritud iseseisvad kliendid, kellel on positiivne krediidiajakiri, millega leping on sõlmitud. Neil klientidel on võimalus järgmisel tööpäeval pärast makse tasuda.

Pidage meeles, et kohaletoimetamine toimub märgitud aadressil. Aadressi muutmine, kui pakett on juba saadetud - on võimalik, kuid lisakulud.

 

Rahvusvaheliste saadetiste kohaletoimetamine

Kui tellitud toodete suhtes kohaldatakse rahvusvahelist tarnet, siis kannate saatmiskulud ise. Teie tellimusele võidakse kohaldada imporditollimakse ja muid lisatasusid, mis kehtivad selle kohaletoimetamise ajal. Pange tähele, et meil pole nende maksete üle kontrolli ja me ei saa seda summat prognoosida. Te vastutate kõigi imporditollimaksude ja maksude eest. Lisateabe saamiseks võtke palun ühendust kohaliku tolliasutusega.

Te peate järgima Norwexi kogu riigi seadusi ja eeskirju. Norwex ei vastuta selliste vedude seaduste ja määruste rikkumise eest.

 

Sorteerimata tellimused

Mõnel juhul võib tellimuse Norwexi aadressile tagasi saata, kui vedaja ei suuda tellimust esitada määratud postiaadressile (ebaõigelt määratud aadress, aadressil puudub adressaat). Nendel juhtudel üritab Norwex teie soovil uuesti tarnida. Pidage meeles, et peate maksma uuesti kättetoimetamise eest ja katma esimese tarnekasu.

Tagastamispoliitika

Kui mingil põhjusel ei ole te Norwexi toodetega täiesti rahul, võite Norwexi konsultandi kaudu tagastada kasutamata kaubad Norwexi kontorile 14 (neljateistkümne) päeva jooksul ostukuupäevast koos boonustega (kui on olemas), näidates ostetud kaubaarve . Kaubaartiklit vahetatakse võrdväärse toote jaoks. Te peate kandma tagasimakse ise.

Tellimuse tühistamiseks või lepingu katkestamiseks võtke ühendust Norwexiga. Tellimuse tühistamine või tühistamine jõustub teie kirjaliku avalduse kättesaamise päeval.

 

Kahjumi risk

Kõik veebisaidil ostetud kaubad on seotud veolepinguga. See tähendab, et peate veenduma, et vedaja kannab kõik tellitud ja tasulised kaubad üle.

Kauba tagasivõtmine

Norwex jätab endale õiguse igal ajal ükskõik millise üksuse sellelt veebisaidilt eemaldada ja / või kustutada või muuta sellel veebisaidil olevaid materjale või sisu. Kuigi me proovime alati kõiki tellimusi töödelda, võivad olla erakordsed asjaolud, mis sunnivad meid tellimuste töötlemisest keelduma. Norwex jätab endale õiguse töötlemisest keelduda oma äranägemisel.

Garantii

Garantii vastavalt Läti Vabariigi õigusaktidele. Garantii ei toimi, kui toodet kasutatakse vastupidiselt kasutusjuhendile.

Autoriõigus ja kaubamärgid

Norwexi omandiõigus on kaitstud Ameerika Ühendriikide, Kanada, Euroopa Liidu ja rahvusvaheliste autoriõiguse seaduste, patendi, kaubamärgi, ärisaladuse, kaubamärgi, kaubamärgi, intellektuaalomand, tööstus või omandiõigused.

Teil on lubatud veebisaiti kasutada isiklikel või ärilistel eesmärkidel. Te ei tohi Norwexi kirjalikul nõusolekul veebisaidil avaldatud materjalide kopeerimist, muutmist, tuletamist, uuesti avaldamist ega allalaadimist.

 

Norwexi kaubamärgid

Norwex nimi, kaubamärk, Norwex logo ja kõik seotud pealkirjad ja logod, toodete ja teenuste nimed ja loosungeid kaubamärgid Norwex. Te ei tohi neid kasutada ilma Norwexi kirjaliku loata.

Võite kasutada veebisaiti ainult seaduslikel eesmärkidel ja vastavalt nendele tingimustele.

Veebisaidil näidatud e-posti aadress loetakse Norwexi teabe saamiseks elektroonilise side kaudu nõusoleku saamiseks.

Tootekirjeldused on informatiivsed, kuid Norwex ei garanteeri, et toode vastab teie vajadustele ja soovidele!

Sa kasutad seda saiti omal vastutusel. Norwex jätab endale õiguse lõpetada osa või kogu saidi juurdepääs igal ajal. Norwex ei garanteeri, et sait on saadaval või et teil on saidile katkematu juurdepääs. Teavet saidil on võimalik saada üldiseks informatsiooniks. Norwex ei saa garanteerida, et failid on Internetist allalaadimiseks saadaval või veebisaidil ei leidu viirusi ega muid hävitavaid koode. Norwex ei vastuta selle saidi kasutamisel tekkinud kahjude eest.

 

Tänan, et külastasite Norwexi veebisaiti.

Kontaktandmed: kui teil on küsimusi või ebakindlust seoses nende tingimustega, võtke meiega ühendust:

E-post: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Norwex Baltic Ltd.
Mazā Krasta 83, Riia, LV-1003
Tel. +371 67816216