Telli uudiskiri

Kui soovite olla esimene, kes kuuleb Norwexi sooduspakkumistest, siis sisestage oma e-maili aadress ja saate oma postkasti igal kuul kõige värskemad Norwexi uudiskirjad.
Kasutustingimused

Ohutu, tõhus ja jätkusuutlik

Meie pühendumus helgemale tulevikule algab tooteesmärgiga. Kõigil Norwexi toodetel on 3 kriteeriumit: turvaline, tõhus ja jätkusuutlik.

Puhas kodu, puhas südametunnistus

Siseõhu saastamine on üks peamisi terviseprobleemide põhjuseid. Kemikaalide kogus siseruumides on 70 korda kõrgem kui väljas. Enamik sellest saastest pärineb igapäevastelt kasutatavatelt toodetest, sealhulgas puhastusvahenditest. Norwexi toodetega saate seda reostust vähendada.

Norwexi mikrokiust toodetega kasutad ainult vett, mitte kemikaale. Mikrokiust lapid on uskumatult kõrge puhastusvõimega. Nende puhastusvõime üllatab teid!

 

Tundlik kehahooldus

Tarbijad kasutavad keskmiselt 12 isiklikku hügieenitoodet päevas, millest paljud sisaldavad kahjulikke kemikaale. Norwexi isikliku hügieenitoodetega saate oma pere tervislikkust parandada. Nad väärivad seda!

Norwexi isiklike hügieenitoodete valik hõlmab maailma parimat. Tootel on globaalselt tunnustatud sertifikaadid, mida võite usaldada: ECOCERT, USDA, NaTrue, BDIH ja EcoGruppo.