Telli uudiskiri

Kui soovite olla esimene, kes kuuleb Norwexi sooduspakkumistest, siis sisestage oma e-maili aadress ja saate oma postkasti igal kuul kõige värskemad Norwexi uudiskirjad.
Kasutustingimused

Pesupulber, 1 kg 600111

26,99 € tk. In stock

600011__1_kg

PESUPULBER

Väga konsentreeritud, peseb pesu täiesti puhataks, eemaldab rasva ja muud plekid. Pärast pesemist on riided pehmed ja kohevad. Keskkonna sõbralik, ei sialda täiteaineid. Valge pesu muutub veelgi valgemaks ja värviline veelgi kirkamaks. Ohutu erinevat tüüpi kangastele, eelistatult mikrokiudkangaste pesemiseks nii käsitsi kui pesumasinas. Toimib juba ka madalatel temperatuuridel. Mugav pakend. 1 kg jagub kõrge kasuteguriga masinate puhul 100-ks korraks, standard masinate kasutamisel 66-ks korraks.

Kogus 1 kg

 

 

SISU: C12-16, alkohol etoksülaat; Naatriumkarbonaatperoksiid 10  Koostisained pesuvahendite reguleerimise järgi: 10- <20% hapnikupõhised pleegitusained, 5- <10% mitteioonsed pindaktiivsed ained


Põhjustab nahaärritust. Põhjustab tõsiseid silmakahjustusi.

 

Hoida lastele kättesaamatus kohas. Kandke silmade kaitset. Silma sattumisel: loputada mitme minuti jooksul ettevaatlikult veega. Eemaldage kontaktläätsed, kui need on olemas. Jätkake loputamist. Kohe pöörduda mürgituskeskuse / arsti poole.